Tutaj Boże Narodzenie dzieje się każdego dnia. Spotkanie opłatkowe w OREW w Wolbromiu

Każde spotkanie opłatkowe jest wyjątkowe. Czujemy magię zbliżających się Świąt, ale nade wszystko cieszymy się z bycia razem. Nie inaczej było dziś w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Wolbromiu. Z wychowankami i kadrą spotkali się przedstawiciele Powiat Olkuski na czele z Bogumiłem Sobczykiem Starostą Olkuskim.

Licznie przybyli goście i przyjaciele Ośrodka przekazali życzenia świąteczne Zarządowi Koła PSONI w Wolbromiu, Dyrekcji OREW, kadrze, a przede wszystkim podopiecznym, ich rodzinom i bliskim.

Część artystyczna przeniosła wszystkich zebranych w tą najpiękniejszą, magiczną noc Bożego Narodzenia, dostarczając wielu wzruszeń i przypominając o tym, co najważniejsze. O nadziei wypływającej z Narodzenia Pańskiego.

Dziękujemy Przewodniczącej Zarządu Koła PSONI w Wolbromiu Pani Urszuli Marcinkowskiej za zaproszenie i wspólnie spędzone chwile pełne ciepła i bliskości Życzymy Wam kochani wspaniałych Świąt

Powiat Olkuski reprezentowali dzisiaj: Starosta Bogumił Sobczyk, Członek Zarządu Powiatu Piotr Gamrot, Radny Rafał Solecki, Dyrektor PCPR w Olkuszu Anna Curyło-Rzepka, Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Olkuszu Beata Adamska i Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej i Promocji w Starostwie Magdalena Sołtysik.


 

 


Drukuj