Niedziela, 27-11-2022
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Flaga Polski
Informacje o rehabilitacji KRUS

Rehabilitacja w ramach CRR KRUS

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Krakowie informuje o bezpłatnej rehabilitacji realizowanej w ramach Centrów Rehabilitacji Rolników KRUS.

Zdjęcie wykonane na olkuskim Rynku podczas imprezy plenerowej „Cały Olkusz czyta dzieciom”. Na olkuskiej scenie stoją z mikrofonem dwie kobiety ubrane w dżinsowe kurtki i kolorowe spódnice( Siostry Wajs)z zespołem. Obok sceny stoi zielony namiot, a pod sceną trzy rolapy( Miasta Olkusz, Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu, Helen Doron Olkusz). Przed sceną stoi lub siedzi kilkadzieciąt dzieci z opiekunami. Część z nich tańczy. W lewym górnym rogu zdjęcia znak wodny- logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu

Podsumowanie projektu: „III Olkuski Festiwal Literacki – u(MOC)nieni literaturą”

W 2022 r. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu realizowała zadanie „III Olkuski Festiwal Literacki – u(MOC)nieni literaturą” dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu Partnerstwo dla książki.

Plakat konkursu "Mamy FIOła na Małopolskę" ze zdjęciem 3 statuetek i logotypami

Rusza konkurs internetowy Mamy FIOła na Małopolskę

Tegoroczna edycja Małopolska Lokalnie dobiega końca. Teraz czas na ruch internautów – zagłosuj, wybierz najlepszą Twoim zdaniem inicjatywę lokalną.

grafika z ikoną "i" oznaczającą informację

Zmiana numerów telefonów do PSP w Olkuszu

Komenda Powiatowa PSP w Olkuszu informuje, że w związku ze wdrożeniem w całym kraju jednolitego planu numeracyjnego ulegają zmianie numery telefonów kontaktowych do Komendy PSP w Olkuszu:

grafika z ikoną "i" oznaczającą informację

Możliwość lokowania nowych firm na terenie MOSiR w Bukowanie

Miejsko Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bukownie przekazuje informację dotyczącą możliwości lokowania nowych firm na terenie MOSiR w Bukownie, przy ul. Spacerowej 1. 

Zdjęcie wykonane koło Biblioteki  na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki, dziewięć  kobiet siedzi na białych leżakach rozłożonych na trawie obok olkuskiej Biblioteki .W prawym dolnym rogu znak wodny- logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu. Na górze zdjęcia logo Dyskusyjnych Klubów Książki.

LETNIA BIBLIOTEKA - podsumowanie projektu

24 września 2022 r. kreatywnymi warsztatami z cyklu „Bajkowe soboty dla rodziny” zakończona została tegoroczna edycja projektu LETNIA BIBLIOTEKA

Menu

Wróć do początku strony