Niedziela, 27-11-2022
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Flaga Polski
11 powiatowy event dla zdrowia "Jabłko zamiast papierosa", przedstawiciele starostwa, inspekcji sanitarnej, II LO w Olkuszu oraz uczniowie

Jabłko zamiast papierosa - powiatowy event dla zdrowia za nami

W ramach akcji promującej zdrowy styl życia, Starostwo Powiatowe w Olkuszu przekazało 1 TONĘ JABŁEK do szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu olkuskiego.

Świętowaliśmy niepodległość

11 listopada świętowaliśmy 104. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Powiatowe obchody odbyły się w Rynku w Olkuszu.

Pożegnaliśmy lato z Zespołem Szkół Specjalnych

Wczoraj w olkuskim Zespole Szkół Specjalnych odbył się festyn na pożegnanie lata Impreza wpisana jest na stałe w kalendarz szkolnych imprez, a "królem" tegorocznej edycji był ziemniak.

Inwestycje powiatowe w Bukownie

Poprawa bezpieczeństwa na drogach, dostępności i stanu technicznego infrastruktury drogowej to nasze priorytety. Tym razem przyszedł czas na Bukowno.

Nowy Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Olkuszu

W dniu 27 września 2022 roku, decyzją Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego na stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Olkuszu powołany został mł. bryg. Piotr Pandel.

Powiatowe inwestycje na terenie Gminy Olkusz

Przebudowa dróg powiatowych: w Osieku i w Olkuszu przy ul. Długiej oraz doświetlenie przejścia dla pieszych w Zawadzie i oznakowanie przejścia w Zedermanie to kolejne inwestycje powiatowe dla poprawy bezpieczeństwa użytkowników naszych dróg.

Menu

Wróć do początku strony