Powiatowa inauguracja roku szkolnego 2022/2023

Powiatowa inauguracja nowego roku szkolnego za nami. Odbyła się ona w murach olkuskiej "Budowlanki", gdzie na zaproszenie Dyrektora szkoły Pani Maridy Zoń i społeczności szkolnej mieliśmy ogromną przyjemność gościć.

Dla całej, wyjątkowo licznej delegacji Powiatu Olkuskiego, to ogromna radość i zaszczyt, że mogliśmy z Wami uroczyście rozpocząć rok szkolny 2022/2023 Rok szkolny dla "Budowlanki" wyjątkowy, bo rok jubileuszowy.

Szanowna Pani Dyrektor, Szanowni nauczyciele,

życzymy, aby nigdy nie opuszczała Państwa motywacja do pracy, i aby mieli Państwo zawsze poczucie spełniania misji wychowywania i edukowania kolejnych pokoleń mądrych i wspaniałych Polaków. Niech złoty czas "Budowlanki" natchnie Was i inspiruje do nowych wyzwań i przedsięwzięć.

Drodzy uczniowie,

pamiętajcie, że szkoła to nie tylko miejsce, gdzie zdobywacie wiedzę, to także miejsce, w którym możecie realizować swoje zainteresowania, rozwijać swoje talenty i wreszcie - co równie ważne - szkoła to miejsce, gdzie nawiązujecie relacje rówieśnicze Życzymy Wam odwagi w odkrywaniu świata i siebie, wytrwałości w dążeniu do obranych celów, a także wielu osiągnięć i sukcesów.

Powiat Olkuski reprezentowali dzisiaj:
Starosta Bogumił Sobczyk
Wicestarosta Paulina Polak
Członek Zarządu Krystyna Kowalewska
Radni Rady Powiatu w Olkuszu; Michał Mrówka, Grzegorz Nocoń i Rafał Solecki - Przewodniczący Komisji Edukacji i Kultury oraz Kultury Fizycznej i Turystyki
Dyrektorzy Wydziałów merytorycznych Starostwa: Joanna Szatan-Kenderow, Magdalena Sołtysik i Jan Książek oraz Ekodoradca Łukasz Zarzycki i Dyrektor ZS Specjalnych Paweł Wilk.

Warto dodać, że drzewo o wyjątkowych, tlenowych właściwościach Oxytree przekazane szkole przez Starostę Bogumiła Sobczyka zdobyło miano Drzewa Jubileuszowego. Niech rośnie zdrowo kochani.


 

 


Drukuj