Spotkanie pod hasłem „ Lider lokalny- nowoczesny menedżer"

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie przekazał informację, że w sobotę 17 września 2022 w godz. 10.00-13.00 w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu ul. Piłsudskiego 20 w Myślenicach odbędzie się spotkanie pod hasłem „ Lider lokalny- nowoczesny menedżer".

Bardzo proszę o rozpropagowanie tej informacji, ponieważ spotkanie dedykowane jest właśnie lokalnym Liderom, Sołtysom, Członkom Kół Gospodyń Wiejskich i Ochotniczych Straży Pożarnych. W załączeniu przesyłam program spotkania. Informacja ta dostępna jest także na stronie internetowej: https://tiny.pl/wmb5z

Podczas spotkania odbędą się warsztaty tematyczne mające na celu inspirowanie liderów do poszukiwań pomysłów na aktywności i ich realizację, wyszukiwanie i odkrywanie w sobie potencjału lidera oraz kreowanie wizerunku lidera w mediach. Zaproszeni goście przedstawią możliwości tworzenia partnerstw lokalnych oraz przybliżą perspektywy budowy własnych projektów i inicjatyw społecznych.

Spotkanie będzie także okazją do omówienia współpracy WUP w Krakowie z lokalnymi liderami oraz przybliżony projekt Kierunek Kariera, dzięki któremu Małopolanie już od 6 lat podnoszą swoje kompetencje, budują potencjał osobisty i zawodowy.

Zgłaszać należy się do dnia 12.09.2022 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; lub telefonicznie 575 552 452 (w dni robocze). Liczba miejsc ograniczona.


 Plakat_Lider lokalny nowoczesny menedżer Myślenice


Drukuj