Plakat konkursu "Mamy FIOła na Małopolskę" ze zdjęciem 2 statuetek i logotypami

Rusza konkurs internetowy Mamy FIOła na Małopolskę

Tegoroczna edycja Małopolska Lokalnie dobiega końca. Teraz czas na ruch internautów – zagłosuj, wybierz najlepszą Twoim zdaniem inicjatywę lokalną.

Głosowanie trwa od 14 do 27 listopada do godziny 12.00. Każdego dnia można oddać 1 głos.

Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze wraz z Fundacją Biuro Inicjatyw Społecznych zapraszają mieszkańców do udziału w konkursie "Mamy FIO-ła na Małopolskę", czyli konkursie na najciekawszą inicjatywę zrealizowaną w ramach Małopolska Lokalnie. W roku 2022 zrealizowano 89 inicjatyw, z czego dwie na terenie powiatu olkuskiego. W działania projektowe zaangażowanych było wielu mieszkańców naszego powiatu, nastąpiły realne zmiany w lokalnych organizacjach i społecznościach. Doceńmy ich zaangażowanie.

Sponsorem nagrody głównej w wysokości 1500 zł dla najciekawszej małopolskiej inicjatywy wybranej przez internautów jest Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Aby wybrać najciekawszą inicjatywę wystarczy:

1. wejść na stronę pod tym adresem
2. wybrać najciekawszą inicjatywę
3. zagłosować,
4. potwierdzić oddanie głosu klikając w link aktywacyjny, który przyjdzie na maila.

UWAGA! Link może wylądować w spamie! Głosujący, przez cały okres trwania Konkursu, może głosować wiele razy na wybraną przez siebie Inicjatywę, z tym zastrzeżeniem, że nie więcej niż jeden głos dziennie z jednego urządzenia oraz z jednego adresu IP. Głosowanie trwa do 27 listopada do godziny 12.00.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej
Zapraszamy do obserwowania profilu Facebook  i udziału w wydarzeniu.
Gorąco zachęcamy do głosowania na projekty zrealizowane na terenie naszego powiatu.

  • Realizator: Koło Społeczno-Historyczne w Bydlinie, gmina Klucze
    Projekt: „Polsko-ukraińskie spotkania”
    Projekt zakładał organizację spotkań mieszkańców Bydlina i okolic oraz ich gości z Ukrainy. Tematyka spotkań: Kamienie malowane – uczestnicy wykonali dekoracje z kamieni ozdabianych farbami. Z wykonanych elementów powstała instalacja przestrzenna. Giercownia – spotkanie integracyjne. Śniadanie na trawie – w trakcie spotkania uczestnicy tworzyli jadalne obrazy i żywy obraz Claude Moneta “Śniadanie na trawie”. Warsztaty scrapbooking – uczestnicy zaprojektowali i wykonali ciekawe ozdoby. Piknik literacki – uczestnicy zapoznali się z literaturą polską i ukraińską. Warsztaty decoupage – uczestnicy ozdabiali przedmioty wykorzystując materiały, przeznaczone do tej techniki.
    Zagłosuj: https://malopolskalokalnie.pl/kolo-spoleczno-historyczne-w-bydlinie/

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu NOWEFIO na lata 2021-2030, Komitet ds. Pożytku Publicznego. Projekt "Małopolska Lokalnie" dofinansowany jest ze środków Miasta Krakowa, Powiatu Oświęcimskiego, Powiatu Myślenickiego, Powiatu Wielickiego i Alexander Mann Solutions. Partner projektu: Województwo Małopolskie.


Drukuj