nabór do Rady Społecznej działającej przy Oddziale Terenowym KOWR

Dyrektor Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Krakowie ogłasza nabór do Rady Społecznej działającej przy Oddziale Terenowym Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Krakowie.

Nabór prowadzony jest zgodnie z Zarządzeniem nr 21/2018/Z Dyrektora Generalnego KOWR z dnia 5 lutego 2018 r, w sprawie wprowadzenia Regulaminu Rad Społecznych działających przy oddziałach terenowych KOWR zmienionego Zarządzeniem nr 35/2018/Z z dnia 5 marca 2018 r. i Zarządzeniem nr 43/2018/Z z dnia 12 marca 2018 r.


Pełna treść dokumentu znajduje się w załączniku. Pismo zostało zamieszczone jako skan dokumentu przekazanego do publikacji przez organ wydający. W celu uzyskania dostępnej informacji należy kontaktować się z Koordynatorem ds. dostępności (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Zawiadomienie o naborze na członków Rady Społecznej działającej przy Oddziale Terenowym Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Krakowie

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania przez KOWR danych osobowych pozyskiwanych w procesie naboru na członków


Drukuj