Grafika przedstawiająca tekst „MAŁOPOLSKA LOKALNIE Operatorzy: BIS Społecznych KLUCZE STOWARZYSZENIE FORUM OŚWIATOWE Konkurs grantowy 4 marca godzina 15.00 Spotkanie informacyjne OLKUSZ Zapisy: https://bit.ly/ZapisyOlkusz KOMITET DO OŻYTKU PUBLICZNEGO Rozwoj NIW 12020 Oświęcimskiego. www.malopolskalokalnie.pl POWIAT Partnen: NOWE FIO MAŁOPOLSKA”

Rusza konkurs grantowy Małopolska Lokalnie

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze zapraszają na spotkania informacyjne dotyczące konkursu grantowego Małopolska Lokalnie. Konkurs skierowany jest do zwykłych mieszkańców, którzy mają interesujący pomysł na działanie w swojej społeczności ale nie mają pieniędzy, żeby go zrealizować oraz do młodych organizacji pozarządowych, które szukają wsparcia na początku swojej działalności.

  • Działasz w młodej organizacji pozarządowej?
  • Masz grupę, z którą realizujesz swoje pasje?
  • Chcesz zrobić coś dla swojej społeczności?
  • Zamierzasz wzmocnić swoją organizację?

Jeśli TAK, konkurs Małopolska Lokalnie 2022 jest dla Ciebie!

Małopolska Lokalnie to konkurs grantowy z dofinansowaniem do 6000 zł podzielony na dwie ścieżki wsparcia:

  • projekty społeczne, jeśli jesteście młodą organizacją pozarządową lub grupą nieformalną
  • projekty rozwojowe dla młodych organizacji pozarządowych

Nabór projektów trwać będzie od 1 do 28 marca br.

Czym różni się konkurs Małopolska Lokalnie od innych?   Operatorzy stawiają na ciekawe pomysły i edukację. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych i Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze wypracowały formułę w której fundusze zdobędą najlepsze pomysły, a nie najlepiej napisane wnioski. Jak co roku, będą koncentrować się na innowacyjnych projektach na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz na przemyślanych projektach rozwojowych dla organizacji. Ważnym elementem będzie także promocja działań lokalnych społeczników.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://malopolskalokalnie.pl/, na https://www.facebook.com/malopolskalokalnie/ i uzyskać na spotkaniu informacyjnym, które dla mieszkańców powiatu olkuskiego odbędzie się:

4 marca (piątek) godzina 15.00  w Starostwie Powiatowym w Olkuszu, ul. Mickiewicza 2. Zapisy przez formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/wgAnZLA1ZEYUZqht9

Spotkania on-line, do wyboru poniedziałki: 28 lutego i 14 marca. Zapisy przez formularz: https://bit.ly/ZapisyOnlineLuty, https://bit.ly/ZapisyOnLineMarzec

Dodatkowo, zachęcamy do udziału w szkoleniach z pisania wniosków i dostępności projektów oraz korzystania ze wsparcia doradców ds. konkursu. Szczegóły w załączonym Regulaminie konkursu i instrukcjach wypełniania wniosków.

03.03. SZKOLENIE "Jak zapewnić dostępność osobom ze szczególnymi potrzebami w ramach Programu Małopolska Lokalnie?"

Godziny: 17.00 - 20.15

Miejsce: on-line, aplikacja zoom

Zgłoszenia do 02.03 godzina 13.00

Formularz zgłoszeniowy: https://bit.ly/SzkolenieDostępność

07.03. SZKOLENIE "Jak przygotować projekt społeczny do Programu Małopolska Lokalnie?"
Godziny: 17.00 - 20.15
Miejsce: on-line, aplikacja zoom
Zgłoszenia do 04.03 godzina 13.00
Formularz zgłoszeniowy: https://bit.ly/SzkolenieProjektySpołeczne

09.03. SZKOLENIE "Jak przygotować projekt rozwojowy do Programu Małopolska Lokalnie?"
Godziny: 17.00 - 20.15
Miejsce: on-line, aplikacja zoom
Zgłoszenia do 08.03 godzina 13.00
Formularz zgłoszeniowy: https://bit.ly/SzkolenieProjektyRozwojowe

Program grantowy Małopolska Lokalnie jest współfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030, a także ze środków Miasta Krakowa oraz powiatów: oświęcimskiego, myślenickiego, wielickiego i Alexander Mann Solutions Poland. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie.


Drukuj