Zaproszenie do konsultacji programu współpracy 2021 z NGO

Konsultacje w sprawie „Programu Współpracy Powiatu Olkuskiego z NGO'sami

Starosta Olkuski Bogumił Sobczyk zaprasza Organizacje Pozarządowe z terenu powiatu olkuskiego na spotkanie w sprawie konsultacji „Programu Współpracy Powiatu Olkuskiego z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2022”.

Spotkanie odbędzie się 24 września (piątek) w godz. 12 00 – 14 00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Olkuszu (I piętro) przy ul. Mickiewicza 2. Przedmiotem dyskusji będą priorytety współpracy naszego samorządu z NGO`s, w tym współpracy finansowej i pozafinansowej na kolejny rok.

Mamy nadzieję, że spotkanie będzie również okazją do wypracowania założeń i zakresu spotkań branżowych organizacji pozarządowych z terenu powiatu.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu dzwoniąc do Wydziału Polityki Społecznej i Promocji Starostwa – tel. 647 88 15, lub drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt Programu, Formularz zgłaszania uwag oraz dodatkowe informacje w sprawie konsultacji zostały opublikowane w BIP Starostwa Powiatowego w Olkuszu.


Drukuj