E-usługa Portal Narad Koordynacyjnych oraz Portal Projektanta

Z przyjemnością informujemy, że w ramach wprowadzenia e-usług w Wydziale Geodezji, Kartografii i Katastru Starostwa Powiatowego w Olkuszu uruchomiono Portal Narad Koordynacyjnych i Portal Projektanta

Portal Narad Koordynacyjnych przeznaczony jest do przeprowadzania uzgodnienia usytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu. Dedykowany jest dla branżystów umożliwiając im uczestnictwo w naradzie koordynacyjnej za pośrednictwem e-usług.  

Gestorzy sieci, aby uzyskać dostęp do portalu zobowiązani są do złożenia wniosku dotyczącego nadania uprawnień do opiniowania wniosków kierowanych na narady koordynacyjne.

Po złożeniu wniosku Władający sieciami, ich przedstawiciele oraz inni zainteresowani rezultatami narady koordynacyjnej, otrzymują login oraz hasło dostępu uprawniające do uczestnictwa w naradach.

Portal Projektanta przeznaczony jest dla wnioskodawcy (inwestora lub projektanta). Za pośrednictwem tej e-usługi wnioskodawca będzie składał wniosek o uzgodnienie projektowanych sieci drogą elektroniczną.

Informujemy, że w związku z wprowadzeniem powyższych usług z dniem 01.02.2023 r. składanie przez WNIOSKODAWCÓW wniosków o koordynację usytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu będzie odbywać się jedynie drogą elektroniczną przez Portal Projektanta.

W celu korzystania z Portal Projektanta niezbędne jest założenie konta dostępowego poprzez złożenie wniosku i akceptację regulaminu korzystania z Portalu Projektanta.

Wzór wniosku z załącznikiem należy pobrać ze strony https://olkuski.webewid.pl z zakładki „Wnioski”.

Wypełniony i podpisany wniosek wraz z regulaminem należy dostarczyć w jednej z poniżej wskazanych form:

  • pocztą na adres: ul. Mickiewicza 2, 32-300 Olkusz
  • elektronicznie przez ePUAP,
  • mailowo, wniosek podpisany podpisem elektronicznym na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • osobiście w siedzibie: Starostwo Powiatowe w Olkuszu, ul.  Mickiewicza 2, 32-300 Olkusz

Instrukcja korzystania z Portalu Projektanta znajduje się na stronie https://olkuski.webewid.pl w zakładce: “Instrukcja” –; WebEWID (Katalog e-usług) –; e-Usługi dla Projektantów

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 32 645 48 20, 32 647 87 91


Drukuj