Opublikuj swój materiał na stronie Starostwa Powiatowego w Olkuszu

Załatw sprawę Odsłony: 2721

Masz ważny komunikat, ciekawą informację, którą chcesz podzielić się z mieszkańcami powiatu olkuskiego? Prześlij nam swój materiał. Pamiętaj jednak aby przygotować go w odpowiedni sposób. Przeczytaj jak to zrobić.

Odpowiadamy za jakość i dostępność usług publicznych. Od tego jakiego języka używamy zależy czy zostaniemy zrozumiani. Nam zależy! Dlatego zebraliśmy poniżej informacje w jaki sposób tworzymy swoje komunikaty, żeby były zrozumiałe i dostępne. Jeśli chcesz abyśmy opublikowali Twoją informację na stronie Starostwa Powiatowego w Olkuszu, przeczytaj jak ją przygotować:

Zadbaj o język komunikatu

Pamiętaj aby przy tworzeniu komunikatu, używać zrozumiałego języka, zgodnie ze standardem prostego języka („plain language”) i zasadami poprawnej polszczyzny:

Zaplanuj poprawną strukturę dokumentu

Przed napisaniem informacji zastanów się nad jej logicznym porządkiem.

Wyślij nam swój komunikat

Jeśli jesteś pewien, że przygotowana przez ciebie informacja odpowiada naszym standardom publikowanych informacji, wyślij ją do nas w wersji dostępnej cyfrowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oczekuj na publikację

Ze względu na specyfikę i dużą ilość materiałów, które publikujemy na naszej stronie internetowej, nie możemy zagwarantować Ci, że każdy przesłany materiał zostanie opublikowany. O publikacji powiadomimy Cię mailowo, przesyłając link do twojej treści na nasze stronie.

Drukuj